GW STK (Sivil Toplum Kuruluşu) SİTESİ

GW STK (Sivil Toplum Kuruluşu) SİTESİ

Kolay Yönetim Paneli ile istediğiniz gibi güncelleyin
Yönetim panelinin en önemli özelliği kolay güncelleme imkanı sunmasıdır. Bir eposta göndermek kadar kolay bir şekilde web sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Dernekler, Vakıflar, Partiler vb. kuruluşlar için
Kolay yönetim panelli STK Sitesi, Göktaş Web Tasarım tarafından üretildi.

Şablon site değildir.

Sınırlı sayıda şablonlara sahip basit ve ucuz sitelerden değildir. Nuke, joomla veya mambo gibi hazır kodlar üzerine yapılandırılmamıştır. Göktaş Web Tasarım yazılımcıları tarafından geliştirilmiştir.

Kısa sürede yayında

Siteniz birkaç saat içerisinde yayınlanmaktadır. Ön tasarım desteği isteyen müşterilerimizin siteleri bir gün ile bir hafta içerisinde yayınlanmaktadır. Kolay yönetim paneliYönetim panelinden sınırlı olarak dizayn ve renk seçimi yapabilmekle birlikte, modülleri, ek sayfaları düzenleyebilir, güncellemeleri sınırsız ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Hazır modüller

Hazır modüller en fazla kullanılan modüllerden oluşmaktadır. Bu modülleri isterseniz pasif de edebilirsiniz. Örneğin anket istemiyorsanız, anket için sadece pasif butonunu tıklamanız yeterlidir.

Üyelik sistemi

STK Sitesida onaya tabi üyelik sistemi bulunmaktadır (otomatik onaylama tercihi de mevcuttur).

Üyeler arası mesajlaşma sistemi

Üyeler arası tartışma/mesajlaşma platformu da sistemde bulunmaktadır.

Sınırsız sayfa ekleme özelliği

Site üzerindeki hazır modüller ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmedi mi? İstediğiniz kadar sayfa ekleyebilirsiniz. İsterseniz boş sayfa, isterseniz personel sayfası, ister blok şeklinde sayfalar gurubu ekleyebilirsiniz. Hem de bu sayfaları yalnız üyelerinizin görmesini isterseniz tek tıklama ile üye olmayanların girişini engelleyebilirsiniz. Böylelikle üye olarak kabul ettiklerinizin dışındaki ziyaretçilerin bu sayfalardan haberi bile olmayacaktır.

Barındırma da Göktaş Web Tasarım kalitesiyle

STK Sitesi için Profesyonel Web Barındırma (1000 mb alan 100 adet eposta 10 gb trafik) ücretsiz olarak verilmektedir. Barındırma ile ilgili ayrıntıları web barındırma sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

>>> Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz! <<<

>>> Hizmet Sözleşmemiz İçin Tıklayınız! <<<

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp