Hizmetlerimiz

Kuşadası Esnafı Burada Sizlerde Yerinizi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!...

GOOGLE REHBER, GPS, HARİTA KAYIT

ARTIK İNTERNET KULLANIMININ %60'I CEP TELEFONLARINDA !!!

Bu demek oluyor ki masa üstü kullanımları yok oluyor ve kurallar değişiyor. Artık AKILLI TELEFONLARIN kurallarına uymak zorundasınız. Aksi taktirde internet aleminde yok olup gitmeniz an meselesidir.

Sosyal Medya Hesap Oluşturma ve Yönetimi

Teknolojinin günden güne gelişmesiyle internet neredeyse hayatımızın her evresinde yer alıyor.Günümüzde insanların zamanlarını en çok sosyal medyada geçirdiklerini biliyoruz.

İnternet Reklamcılığı ve Danışmanlık

Günden güne önemi artmakta ve reklam piyasasında çok büyük bir alan kaplayan internet reklamcılığı, hem daha başarılı sonuçlar vermesinden, hem de daha fazla kişiye ulaşım şansı tanımasından kaynaklı günümüzde çok tercih edilmektedir.

360° Ürün Seyir Keyfi

Gelişen e-ticaret alanında görsellik en önemli unsurdur. Ürünlerinizi en etkileyici, detaylı, ilgi çekici şekilde sunmak sizi bir adım ileri taşır, ön plana çıkarır. Tüketici ürünü iyi inceleyebilmek, detayları görmek ister. Ürünün sadece fotoğrafını eklemek bunun için yeterli olmayabilir. Daha farklı bir sunuş gerekir. Bunu 360º ürün fotoğraf çekimi ile elde edebilirsiniz.

GW Web Barındırma

Göktaş Web Tasarım, Türkiye'nin en önemli internet servis sağlayıcılarından biridir. En üst düzey sunucular kullanmakta ve dünyada en çok tanınan ve kullanılan iki sunucu kontrol panellerinden bir olan Cpanel yazılımını kullanmaktadır.

GW Alan Adı Tescili

Alan adlarında yer alan uzantıların web sitesinin türüne ve sitenin yayın yaptığı ülkeye göre değişmektedir.