Hizmetlerimiz

Kuşadası Esnafı Burada Sizlerde Yerinizi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!...

GOOGLE REHBER, GPS, HARİTA KAYIT

Kuşadası GOOGLE REHBER, GPS, HARİTA KAYIT

ARTIK İNTERNET KULLANIMININ %60'I CEP TELEFONLARINDA !!!

Bu demek oluyor ki masa üstü kullanımları yok oluyor ve kurallar değişiyor. Artık AKILLI TELEFONLARIN kurallarına adapte olmak zorundasınız. Aksi taktirde internet dünyasında yok olup gitmeniz an sorunudur.

İnternet Reklamcılığı ve Danışmanlık

İnternet Reklamcılığı ve Danışmanlık

Günden güne önemi artmakta ve tanıtım piyasasında çok büyük bir alan kaplayan internet reklamcılığı, hem daha iyi neticeler vermesinden, üstelik daha çok şahsa ulaşım talihi tanımasından kaynaklı günümüzde çok tercih edilmektedir.

Sosyal Medya Hesap Oluşturma ve Yönetimi

Sosyal Medya Hesap Oluşturma ve Yönetimi

Teknolojinin gitgide gelişmesiyle internet nerdeyse hayatımızın her kısmında yer alıyor.Günümüzde insanların zamanlarını en çok sosyal medyada geçirdiklerini biliyoruz.

360° Ürün Seyir Keyfi

360° Ürün Seyir Keyfi

Gelişen e-ticaret bölümünde görsellik en mühim unsurdur. Ürünlerinizi en çarpıcı, ayrıntılı, dikkat alımlı şekilde sunmak sizi bir adım ileri taşır, ön plana çıkarır. Tüketici ürünü iyi inceleyebilmek, detayları görmek ister. Ürünün yalnızca fotoğrafını ilave etmek bunun için yeterli olmayabilir. Daha değişik bir sunuş lazım olur. Bunu 360º mahsul foto çekimi ile elde edebilirsiniz.

GW Web Barındırma

GW Web Barındırma

Göktaş Web Tasarım, Türkiye'nin en mühim internet servis sağlayıcılarından bir tanesidir. En üst seviye sunucular kullanmakta ve dünyada en çok tanınmış ve sarfedilen iki server denetim panellerinden bir olan Cpanel yazılımını kullanmaktadır.

GW Alan Adı Tescili

GW Alan Adı Tescili

Alan adlarında yer alan uzantıların web sitesinin türüne ve sitenin yayın yaptığı ülkeye göre değişmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp