GW KİŞİSEL SİTE

GW KİŞİSEL SİTE

Kolay Yönetim Paneli ile istediğiniz gibi güncelleyin
Yönetim panelinin en önemli özelliği kolay güncelleme imkanı sunmasıdır. Bir eposta göndermek kadar kolay bir şekilde web sitenizi güncelleyebilirsiniz.

GW kalitesiyle
Göktaş Web Tasarım yazılımcıları tarafından geliştirilmiştir. Ücretsiz ve güvenlik riski taşıyan hazır kod scriptleri ile yapılmamıştır.

Kolay Yönetim Paneli ile istediğiniz gibi güncelleyin
Yönetim panelinin en önemli özelliği kolay güncelleme imkanı sunmasıdır. Bir eposta göndermek kadar kolay bir şekilde web sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Kısa sürede yayında
Aylarca beklemeye son. Web siteniz ön tasarımı ile birlikte 24 saat içinde yayında. GW, aylarca tasarım bekleme sorununu çözüme kavuşturuyor.

Müthiş fırsatlar olağanüstü fiyatlar
Kişiler tarafından talep edilen ve başta kendi firmamız olmak üzere tasarım&yazılım firmaları tarafından en az 3.000 TL fiyatlarla satılan şirket siteleri için en fazla kullanılan içerik modülleri bu sitede bir araya getirilmekte ve çok uygun fiyatlardan siz değerli müşterilerine sunulmaktadır.

Ful Paket ile karmaşaya son
Ful paket ile üçü bir arada çözüm sunulmakta ve müşterilerin en çok sıkıntıya düştüğü ekstralar sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Bu çözüm, GW Kişisel Site yazılımı, (.com, .net veya .org) alan adı ve profesyonel web barındırmayı kapsamaktadır. Böylece kişisel siteniz kullanıma hazır halde teslim edilmektedir.

Sınırsız sayfa veya menü
Kişisel Sitenin en önemli özelliklerinden bir diğeri de yönetim panelinden istediğiniz kadar menü, alt menü, alt menüye de alt menü ekleme özelliğine sahip olması ve sınırsız sayfa ekleme özelliğidir.

Yüksek limitler
Ekonomik web barındırmaya sahip olması sayesinde 100 MB alan sunulmaktadır. 10 GB trafik ile tıklanma sayısı sınırı neredeyse söz konusu olmamaktadır. 10 Adet eposta hesabı açılmaktadır. Yüzde 99,9 uptime süresi ile sitenizin yayından düşmesi olağanüstü durumlar hariç neredeyse mümkün değildir. Yine de sitenizin limitlerini artırmak isterseniz sitemizdeki profesyonel veya sınırsız plana yükseltilebilmektedir.

10 Adet POP3 Eposta hesabı
Sitenizin alan adı uzantısı ile 10 adet eposta hesabı verilmektedir. Ayrıca eposta hesabı yönetim panelinden aktifleştirilebilmektedir. Eposta hesapları web arayüzünden veya Outlook üzerinden takip edilebilmektedir.

>>> Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz! <<<

>>> Hizmet Sözleşmemiz İçin Tıklayınız! <<<

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp