GW ŞİRKET SİTESİ

GW ŞİRKET SİTESİ

Kolay Yönetim Paneli ile istediğiniz gibi güncelleyin
Yönetim panelinin en önemli özelliği kolay güncelleme imkanı sunmasıdır. Bir eposta göndermek kadar kolay bir şekilde web sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Şirketler için üretildi
Göktaş Web Tasarım , sekiz yıldır şirketler için yaptığı web tasarımları ve yazılımlarının tecrübesiyle GW Şirket Sitesi'ni üretti. GW yazılımcıları tarafından geliştirilmiştir. Ücretsiz ve güvenlik riski taşıyan hazır kod scriptleri ile yapılmamıştır. Ayrıca yurtdışı yapımı olup 1 Dolar maliyeti olduğu halde ülkemizde 100 TL ile 1000 TL arasında satılan şablon sitelerden olmadığını da belirtmek gerekir.

Kolay Yönetim Paneli ile istediğiniz gibi güncelleyin
Yönetim panelinin en önemli özelliği kolay güncelleme imkanını sunmasıdır. Bir eposta göndermek kadar kolay bir şekilde web sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Kısa sürede yayında
Aylarca beklemeye son. Web siteniz ön tasarımı ile birlikte 48 saat içinde yayında. GW, aylarca tasarım bekleme sorununu şirket sitesi ile çözüme kavuşturuyor. Şirket siteniz 48 saat içinde yayına geçiyor ve şirketinizin bir an önce dünyaya tanıtımına öncülük ediyor.

Müthiş fırsatlar olağanüstü fiyatlar
Şirketler tarafından talep edilen ve başta kendi firmamız olmak üzere tasarım&yazılım firmaları tarafından en az 5.000 TL fiyatlarla satılan şirket siteleri için en fazla kullanılan içerik modülleri bu sitede bir araya getirilmekte ve çok uygun fiyatlardan siz değerli müşterilerine sunulmaktadır.

Ful Paket ile karmaşaya son
Ful paket ile dördü bir arada çözüm sunulmakta ve müşterilerin en çok sıkıntıya düştüğü ekstralar sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Bu çözüm, GW Şirket Sitesi yazılımı, ön tasarım, (.com, .net veya .org) alan adı ve profesyonel web barındırmayı kapsamaktadır. Böylece şirket sitesi kullanıma hazır halde teslim edilmektedir.

Sınırsız sayfa veya menü
Şirket sitesinin en önemli özelliklerinden bir diğeri de yönetim panelinden istediğiniz kadar menü, alt menü, alt menüye de alt menü ekleme özelliğine sahip olması ve sınırsız sayfa ekleme özelliğidir.

Yüksek limitler
Profesyonel web barındırmaya sahip olması sayesinde 1 GB alan sunulmaktadır. 10 GB trafik ile tıklanma sayısı sınırı neredeyse söz konusu olmamaktadır. 100 Adet eposta hesabı açılmaktadır. Yüzde 99,9 uptime süresi ile sitenizin yayından düşmesi olağanüstü durumlar hariç neredeyse mümkün değildir. Yine de sitenizin limitlerini artırmak isterseniz sitemizdeki sınırsız plana yükseltilebilmektedir.

>>> Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz! <<<

>>> Hizmet Sözleşmemiz İçin Tıklayınız! <<<

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp