ÇEREZ POLİTİKASI

Göktaş Web Tasarım, site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Göktaş Web Tasarım ziyaretçilerine daha özel ve etkin bir kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla Göktaş Web Tasarım iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Ziyaret etmekte olduğunuz web sitesinde yer alan iletişim formları (web tasarım talep formu, bayilik başvuru formu, müşteri görüşleri formu, iş başvuru formu, muhasebe bildirim formu, yönetim bildirim formu, sizi arayalım formu) ile talep edilen kişisel bilgiler (adı, soyadı, firma ünvanı, gsm, sabit telefon, bulunduğu şehir, talep edilen hizmete ait açıklamalar, cv, ekli dosya ile göndereceğiniz doküman içerikleri, web adresi, e-posta adresi vb) tamamı Göktaş Web Tasarım bünyesinde kullanılmaktadır. Göktaş Web Tasarım, topladığı bilgileri, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, destek veya hizmetlerinin dışında hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.