GOOGLE REHBER, GPS, HARİTA KAYIT

ARTIK İNTERNET KULLANIMININ %60'I CEP TELEFONLARINDA !!!

Bu demek oluyor ki masa üstü kullanımları yok oluyor ve kurallar değişiyor. Artık AKILLI TELEFONLARIN kurallarına uymak zorundasınız. Aksi taktirde internet aleminde yok olup gitmeniz an meselesidir.

Eğer rakipleriniz gerekli önemi sizden daha önce gösterdiyse her geçen gün onları yakalamanız imkansız hale gelecektir.

Web sayfalarıda önemlerini yitiriyor ve mobil uyumlu web sayfaları hatta mobil uygulamalar ön plana çıkıyor. Android uygulamaları ayrı, IOS uygulamaları ayrı kuralları içeriyor. Kimin hangi telefonu kullandığını bilemezsiniz. Bu yüzden her türlü mecrada bulunabilmeniz önemli..

Peki ! bu durumda biz sizin için ne yapıyoruz? Açıkçası hedef kitlenizin sizi internette bulması için gerekli tüm işlemleri yapıyor. Yapmakla kalmıyor ilerleyişini takip edip size rapor veriyoruz. Rakipleriniz bizi keşfetmeden önce siz keşfettiyseniz bu fırsatı iyi değerlendirin.

Kendi kendinize yapmış olduğunuz işlemler veya amatörlerce gerçekleştirilmiş işlemler sizi rakiplerinizin gerisinde bırakacaktır. Doğru anahtar kelimeler ile doğru hedef kitlelere ulaşıyoruz.

Google’a şirketinizin adını yada faaliyet gösterdiğiniz ismi yazdığınızda sağ tarafta ne görüyorsunuz? Adres ve fotoğraflarınızı içeren bir bilgi mi ? Bomboş bembeyaz bir alan mı yoksa adresinizi yanlış gösteren eksik bilgileri bulunan bir alan mı?

Eğer boş bir sayfa veya adresiniz yanlış ise hemen bizimle iletişime geçin. Daha fazla müşteri kaybetmeden gerekli düzenlemeleri yapalım.

En çok karşılaştığımız sıkıntıların başında müşteri GPS cihazlarında adresi yazdığında yakınlarındaki bir rakip firmanın haritada görünmesi ancak kendisinin haritada görünmemesidir. Bu gerçekten şirket için büyük bir prestij kaybıdır. Aynı şekilde firmanız hakkında referans üzerine araştırma yapan bir müşteriniz Google’a firmanızın ismini yazdığında sağ tarafta başka bir firmanın isminin görünmesi gerçekten çok hazin bir sonuç.

maps