GOOGLE REHBER, GPS, HARİTA KAYIT

Kuşadası GOOGLE REHBER, GPS, HARİTA KAYIT

ARTIK İNTERNET KULLANIMININ %60'I CEP TELEFONLARINDA !!!

Bu demek oluyor ki masa üstü kullanımları yok oluyor ve kurallar değişiyor. Artık AKILLI TELEFONLARIN kurallarına adapte olmak zorundasınız. Aksi taktirde internet dünyasında yok olup gitmeniz an sorunudur.

Eğer rakipleriniz lüzumlu önemi sizden daha evvela gösterdiyse her geçen gün onları yakalamanız olanaksız duruma gelecektir.

Web sayfalarıda önemlerini yitiriyor ve taşınabilir ahenkli internet sayfaları üstelik taşınabilir programlar ön plana çıkıyor. Android programları farklı, IOS programları farklı kuralları içeriyor. Kimin hangi telefonu kullandığını bilemezsiniz. Bu yüzden her çeşitli mecrada bulunabilmeniz önemli..

Peki ! bu halde biz sizin için ne yapıyoruz? Açıkçası gaye kitlenizin sizi internette bulması için lüzumlu bütün işlemleri yapıyor. Yapmakla kalmıyor ilerleyişini takip edip size rapor veriyoruz. Rakipleriniz bizi keşfetmeden evvela siz keşfettiyseniz bu fırsatı iyi değerlendirin.

Kendi kendinize yapmış olduğunuz işlemler yahut amatörlerce gerçekleştirilmiş işlemler sizi rakiplerinizin arkasında bırakacaktır. Doğru anahtar kelimeler ile doğru gaye kitlelere ulaşıyoruz.

Google’a şirketinizin ismini veya etkinlik gösterdiğiniz ismi yazdığınızda sağ tarafta ne görüyorsunuz? Adres ve fotoğraflarınızı içeren bir bilgi mi ? Bomboş ak pak bir alan mı yoksa adresinizi hatalı gösteren noksan verileri bulunan bir alan mı?

Eğer boş bir sayfa veya adresiniz yanlış ise hemen bizimle iletişime geçin. Daha fazla müşteri kaybetmeden gerekli düzenlemeleri yapalım.

En çok karşılaştığımız sıkıntıların başında müşteri GPS cihazlarında adresi yazdığında yakınlarındaki bir rakip firmanın haritada görünmesi fakat kendisinin haritada görünmemesidir. Bu aslında işletme için büyük bir saygınlık kaybıdır. Aynı şekilde şirketiniz ile ilgili referans üstüne soruşturma yapan bir müşteriniz Google’a firmanızın adını yazdığında sağ tarafta diğer bir firmanın isminin görünmesi aslında çok acıklı bir netice.

maps

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp